Mööblikatted, diivanikatted, tugitoolikatted ja toolikatted

Meie poes pakub laias valikus universaalseid pehme mööbli katteid Itaalia tootjalt. Kaunid elegantsed katted sobivad erineva kujuga mööblile, aga nende erakordne lihtsus meeldivalt üllatab teid. Itaalia katted on õmmeldud vastupidavast kangast, millesse on põimitud peenikesed kumminiidid, mis muudab kanga väga elastseks. Kate kordab kindlalt ka kõige keerulisema kujuga diivani või tugitooli kontuuri.

Elastsed katted lubavad Teil kaitsta oma mööbli kiire kulumise eest, katta vana kulunud mööblikanga ning ilma eriliste kulutusteta muuta ruumi disaini. Teie saate muuta oma diivani värvi vastavalt moodsatele hooajatrendidele. Teie mööbel on Teile tänulik teise nooruse eest, mille talle kingite.

Üks ja sama Itaalia kate sobib ideaalselt paljudele mudelitele. Teie ei pea võtma mõõte või kutsuma selleks spetsialiste. Tulete ka ise suurepäraselt toime.

Kvaliteet. Itaalia tootja garanteerib kanga, õmbluste ja värvi kõrget kvaliteeti.

Masinpesu. Katted taluvad väga hästi masinpesu. Sealjuures täielikult säilib värv ja ei toimu tehaseõmbluste deformeerumist.

Ostlemine meie internetipoes on kiire, lihtne ja mugav. Katte ostmine lubab Teil nautida puhkamist, anda uue elu oma ustavale sõbrale – diivanile – ning kaitsta seda plekkide ja lemmikloomade eest.

Elastsed universaalsed katted sobivad ideaalselt erineva kujuga diivanitele ning ei jää alla individuaalsete mõõtude järgi õmmeldud katetele.

Ettevõte Capertina BAO

Oleme noor ja energiliselt arenev Eesti ettevõte. Soovime esitleda Teile originaalset ja väga vajalikku kaupa Itaaliast.

Meie ettevõte sõlmis lepingu vabrikuga Ga.i.Co eksklusiivsete mööblikatete ja tepitud päevatekkide tarneks. Leping kehtib Baltimaades ja Soomes.

Vabrik Ga.i.Co. oli loodud Itaalias 1965. aastal kohaliku ettevõtja Paulato Adriano poolt. Alguses kandis vabrik nime: „Paulato Adriano narmaste ja pitside vabrik“. Pärast laienemist 1977. aastal sai vabriku nimeks Ga.i.Co., tootmine aga viidi Bergamosse, mis asub Itaalia provintsis Lombardia, umbes 50 km Milanost ida poole.

Antud hetkel seisab perekonnaäri eesotsas Ga.i.Co. asutaja poeg. Täna tegeleb ettevõte eksklusiivsete mööblikatete ja tepitud päevatekkide tootmisega.

Ettevõtte omanikud seavad eesotsa oma toodete kvaliteeti ja aktuaalsust. Ettevõttes uuendatakse pidevalt seadmeid ja kasutatakse ainult kõige kvaliteetsemat toormaterjali.

Ga.i.Co. spetsialistid jälgivad viimaseid maailma disainitrende. Kõik vabriku kollektsioonid on töötatud välja ja toodetud eranditult Itaalias!

Oleme valmis koostööks kaubandusvõrkude, disainisalongide ja ateljeedega, mis tegelevad mööbli katteriide vahetamise ja mööblikatete õmblemisega. Kirjutage meile e-posti aadressil: info@kate.ee või copertinabao@gmail.com.

0
  0
  Korv
  Teie ostukorv on tühiTagasi poodi
   Calculate Shipping
   Kasuta kupongi